Скачать текст песни і я на небі мила моя на небі слушать, топ 1003 фильмов 2011 года

Текст песни і я на небі мила моя на небі слушать

Україна, Рідний край, Поле, річка, Синій гай. Любо стежкою іти – Тут живемо Українські народні та авторські пісні. Слова, тексти, записи, скачати mp3, мп3, ноти та акорди. Бо так живу, немов літаю я, так немов літаю я -. Кожну мить, коли зі мною ти. Припев: І я на небі! Мила моя на небі. Зоре моя на небі, відколи тебе.

Пісенний вінок: Українські народні пісні з нотами / Упорядник А. Я. Михалко. Слова М. Славінського, музика М. Лисенка; Колись, дівчина мила. П. Майбороди; Між горами а в долині · Місяць і зіроньки · Місяць на небі, зіроньки сяють · Місяцю ясний. Слова і музика С. Гулака-Артемовського; Моя стежина. Приспів: І я на небі! Мила моя на небі. Зоре моя на небі, відколи тебе знайшов. І я на небі, мов на земною небі. Мила, коли з тобою - літаю і знов, і знов. 18 трав. 2013 Приспів: І я на небі! Мила моя, на небі! Зоре моя, на небі, Відколи тебе знайшов! І я на небі, Мов на земному небі, Мила, коли з тобою. Течет река твоих щедрот, Лаская слух и душу. Девичьих песен хоровод Готов я вечно слушать. Перевод песни Океан Эльзы Вище Неба на русский язык, текст и слова песни. Океан Ельзи. На Небі. Слушать. Скачать. Формат MP3. Размер 8.48 МБ Текст песни На Небі Бо так живу, немов літаю я, Мила моя, на неб. Океан Эльзы - На небе Альбом: Земля 2013 This feature is not available right now. Please try again later.

МУЗБАНК MUZBANK На небі (Океан Ельзи) Аккорды, текст песни: Hm Em І я на небі, мила моя, на небі, G A Hm Зоре моя, на небі, відколи тебе. Океан Ельзи - На небі текст песни(слова) Смотреть видеоклип/слушать песню онлайн - Отзывы об этой песне: читать/ Бо так живу, немов літаю я, так немов літаю я - Мила моя на небі. І я на небі, мов на земною небі. Мила. 4 ноя 2014 Перевод текста песни 'Na nebi На небі' исполнителя Okean Elzy Потому что так живу ---словно летаю я, Милая моя , на небе. 28 май 2013 Бо так живу немов літаю я. Так немов літаю я. Кожну мить коли зі мною ти. І я на небі, мила моя, на небі. Зоре моя, на небі, від коли тебе.

Beatrishoman © 2015
www.000webhost.com